Nasza oferta:

Opis oferty

Prezentowane medale są krążkami o średnicy 36 mm. Odznaczenia wykonane są metodą bicia ze stopów miedzi, co zapewnia ich wysoką precyzję. Każdy medal posiada powłokę z cienkiej warstwy 24 karatowego złota, nanoszonego na odpowiednio przygotowany podkład, co zapewnia, że warstwa złota przylega pewnie, bez możliwości łuszczenia się.

Na awersie znajduje się odpowiedni relief, o tematyce odpowiadającej nazwie medalu.
Na rewersie każdego egzemplarza wygrawerowany jest indywidualny, kolejny numer medalu.

Czytaj dalej

 

Oferta dla szkół

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę medali dla szkół, wzbogaconą o nowe propozycje.Kilkuletnia współpraca ze szkołami na terenie całego kraju powoduje ciągły wzrost zainteresowania naszymi produktami. Kontakty te owocują nowymi pomysłami, a wraz ze zmieniającą się rzeczywistością edukacyjną dostosowują ją do coraz nowych potrzeb.

Czytaj dalej

 

Oferta dla strażaków

Dla strażaków proponujemy medal NA STRAŻY, który został zaprojektowany specjalnie dla tej grypy osób. Poza tym strażacy korzystają z oferty C.F. ORDER na ogólnych zasadach, jednak wysyłając medal dla strażaka oraz przyznawany przez straż, zawsze dołączany jest do przesyłki odcinek taśmy orderowej do wykonania baretki. Straż, która przygotowuje się do szczególnej uroczystości, np. obchodzi ważną rocznicę i decyduje się na wykonanie własnego medalu, prosimy o zapoznanie się z treścią z zakładki MEDALE NA ZAMÓWIENIE.

 

Medale na zamówienie

Na specjalne zamówienie wykonujemy medale według indywidualnego projektu. Na medalu umieszcza się np. logo firmy, herb miasta, wizerunek patrona, rysunek produktu, podobiznę osoby. Na rewersie medalu można umieścić ten sam rysunek, który stosujemy na innych naszych medalach, lub zaprojektowany specjalnie.
Projekt może być wykonany przez zleceniodawcę lub przez C.F. ORDER.

Czytaj dalej

 
For a professional business hosting we highly recommend hostgator review or cloud hosting

Strona przygotowana przez Karol Stachowiak, na platformie Joomla.

Joomla Templates designed by Joomla Hosting