Opis oferty

Prezentowane medale są krążkami o średnicy 36 mm. Odznaczenia wykonane są metodą bicia ze stopów miedzi, co zapewnia ich wysoką precyzję. Każdy medal posiada powłokę z cienkiej warstwy 24 karatowego złota, nanoszonego na odpowiednio przygotowany podkład, co zapewnia, że warstwa złota przylega pewnie, bez możliwości łuszczenia się.

Na awersie znajduje się odpowiedni relief, o tematyce odpowiadającej nazwie medalu.
Na rewersie każdego egzemplarza wygrawerowany jest indywidualny, kolejny numer medalu.


Odznaczenie jest zawieszone na taśmie orderowej o długości 6 cm. Każdy z medali posiada taśmę z innym układem kolorów. Taśmy wykonywane są na nasze specjalne zamówienie u tego samego producenta i na tych samych maszynach, na których tkane są taśmy orderowe do oficjalnych odznaczeń państwowych w Polsce.

Dla osób zainteresowanych, np. noszących mundur, na wyraźne zamówienie dostarczamy odcinek taśmy orderowej do wykonania baretki.

Wraz z każdym medalem wystawiany jest certyfikat. Jest to ozdobny dyplom o formacie B5 (18×24 cm), umieszczony w oszklonej ramce. Certyfikat posiada kilka zabezpieczeń, m.in. w postaci hologramu.
Odznaczenie jest przesyłane wraz z przygotowanym dla niego etui, które wykonane jest jako flokowane, luksusowe opakowanie.

For a professional business hosting we highly recommend hostgator review or cloud hosting

Strona przygotowana przez Karol Stachowiak, na platformie Joomla.

Joomla Templates designed by Joomla Hosting